Vážení navštěvovatelé našich stránek, chceme Vás upozornit, že jsme omezili chovy našich plemen z důvodu studia (příprava na maturitu, příprava na přijímací řízení na VŠ a studium VŠ). Drůbež jsme rozmístili k našim známým chovatelům. Pokud o nějaké plemeno budete mít zájem, napište mejl a předám kontakt a pokusím se odpovědět.

Vše i péči o zvířata děláme zodpovědně, takže po dobu studií musíme chovy minimalizovat, stránky nerušíme, protože mohou posloužit i jako edukace, k chovu se brzy navrátíme! V malé míře doma zbývá pár plemen a kachny kajugy a kambelky. Ostatní již mají nové domovy. Líheň bude stále fungovat, tak vložit do automatu můžeme :-) i Vaše vejce po domluvě.

Nyní nabízím k prodeji kuřata: pavlovky z léta, ale vesměs jsou to kohoutci.  kontaktujte mě prosím na tel. 721191288 nebo e.mailu: J.A.Koukalova@email.cz nebo 723442978 ekodvur@volny.cz, nejlépe sms neboť býváme obě dvě ve škole.

 

Ještě upozornění, chraňte si svoji drůbež, neboť (na zakázku) nám byly zcizeny orlovky velké pestré, ale bylo to v době, kdy jsme plemena předávali jiným chovatelům. Z 11. na 12. 10. 2014. Doufám, že i tyto zcizené orlovky se mají u nového majitele dobře, i když za ně nezaplatil a zničil ploty :-(

 

PAVLOVKA

 

PŘÁNÍ DO NOVÉHO ROKU

Prodej 2014

vejce a kuřata

30.12.2013 08:29
Nabízím k prodeji:  kmen 1,2 bojovnic malgašských - typově podobné malajkám, jen s holým krkem kuřata: bojovnic malgašských na jarní sezonu: vejce bojovnic malgašských kuřata podle množství kuřat - sebritky stříbrné a zlaté černě lemované, sumatránky, holokrčky černé, krahujcové, případně...

Vítejte na našem webu

Naše webové stránky jsou spíše pro nadšence a blázny do slepic, jako jsme my. Najdete zde mnoho zajímavých plemen slepic, kterých je po ČR málo, nebo o nich není nikde nic řečeno. 

 

VŠECHNY FOTKY NAŠÍ DRŮBEŽE NALEZNETE NA:

https://www.rajce.net/u524884

OCENĚNÍ Z VÝSTAV

Novinky

1. vajíčko

28.02.2013 17:59
Dnes nám začala štrachat husa pomořanská v budníku. Odpoledne jsem ji šla zkontrolovat a vyběhl na mě houser. Husa stála nad hnízdem a okukovala své první vajíčko. Od bernešky havajské máme k dnešnímu dni už čtvrté vajíčko, tak čekám kdy přibude další, abych mohla nasadit do líhně :)  

Mláďátka

10.02.2013 14:03
Letošní rok je na mláďátka velmi štědrý. Máme čtyři krásná jehňátka a šest kůzlátek od dvou koz. Starší koza má čtyři kůzlátka, z toho tři kozičky a jednoho kozlíka a druhá koza má dvě kozičky. Všechna kůzlátka jsou hnědá.    

Rozrůstající se odchov

08.02.2013 08:20
Už se nám vylíhla další dvě kuřátka brahmanek a jedna vyandotka. Dvě starší kuřátka už se začínají opeřovat a jsou velmi shánčlivá :) Tak snad se nám bude dařit.    

Brahmančata prospívají

02.02.2013 18:43
Kuřátkům brahmánek už bude 5 dní a krásně rostou a prospívají. Jsou velmi čilá a aktivní.  Přikládám dnešní fotky miminek.    

Kuřátka brahmánky

29.01.2013 18:28
Dnes se nám vylíhla dvě překrásná kuřátka brahmánky bílé kolumbijské. Mají se čile k světu a za pár dní čekáme nové přírůstky. 

NÁŠ CHOVATEL LYSÁ NAD LABEM

13.01.2013 16:47
Ve středu jsme naváželi brahmnky bílé kolumbijské, orlovky velké pestré a sebritky stříbrné černě lemované na výstavu do Lysé nad Labem. Ve čtvrtek jsem byla na posuzování drůbeže. Jsem adeptka na posuzovatele drůbeže, tak jsem se tam učila posuzovat drůbež. Zjistila jsem díky tomu jaké ocenění...

letošní sezona

30.12.2012 17:38
Letošní výstavní sezóna dopadla velmi dobře, když shrneme letošní rok. Vystavovali jsme na mnoha výstavách. Na výstavách ve Slovči, Rožďalovicích, Krakovanech, Smidarech a Vysokém Veselí. Na těchto výstavách jsme získali i nějakou tu čestnou cenu a vítěze výstavy. Vystavovali jsme společně jako...

Konečně se poštěstilo

13.05.2012 21:02
Sláva, jaro je tu a kuřátka pípají. Sebridky jsou velké, ko-šámátka mají už čtyři dny, dnes se dovylíhly české kropenky a včera husy labutí. Wyandoky, orlovky a orpingtonky už běhají na dvorečku a brahmanky chodí do výběhu na travičku. Tak chovu zdar :)

Kuřata sebridek

17.02.2012 18:44
Dnes se nám začala líhnout kuřata sebridek, už je jedno venku z vejce. Tak musíme čekat, co z toho bude :)

Líhnutí vajec na rok 2012

02.11.2011 20:00
Zadávám pořadí násadových vajec, zájem dejte na mejl ekodvur@volny.cz A to: Brahmanky bílé kol., Orlovky, Orpingtonky žluté, Oravky, Barneveldky dvojlem., Krevkérky, Rýnské černé, Maransky, Araukány. Prodej kuřat - jen přebytky nebo domluvená plemena...
1 | 2 >>

Fotogalerie: Úvodní stránka

Tato fotogalerie je prázdná.